O KONFERENCJI

Witaj na stronie I Konferencji ŻYWIENIE NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI W PRAKTYCE !

Nazywam się Małgorzata Jackowska, jestem specjalistką żywienia człowieka i dietetyki i od kilku lat pracuję przede wszystkim z rodzicami niemowląt i małych dzieci oraz kobietami w ciąży i w czasie laktacji.
Wspieram rodziców w ciąży i pierwszych latach życia dziecka. Prowadzę konsultacje i warsztaty dla rodziców oraz szkolenia dla profesjonalistów, jestem autorką tekstów popularnonaukowych i publikacji naukowych, pracuję nad doktoratem w warszawskim SGGW. Prowadzę Fundację Promocji Karmienia Piersią i jestem autorką bloga www.malgorzatajackowska.com

Widzę jak wiele dzieje się w nauce o żywieniu i dietetyce, jak wiele nowych rzeczy dowiadujemy się niemal każdego dnia i jak wiele jest wydarzeń, szkoleń i konferencji skierowanych do profesjonalistów. Jednak ciągle brakowało mi miejsca, w którym  spotkaliby się specjaliści zajmujący tylko żywieniem niemowląt i małych dzieci. Gdzie będziecie mogli posłuchać o praktycznej pracy w tym obszarze, ale też podzielić się swoimi doświadczeniami i Waszą pracą naukową.

Stąd pomysł na konferencję poświęconą w całości żywieniu niemowląt i małych dzieci.

W planie konferencji są cztery wykłady eksperckie i czas na sesję prac własnych.
Naszymi gośćmi będą m.in. Iwona Kibil – dietetyk, Monika Zielińska i Dominika Musiałowska z Fundacja Insulinooporność – zdrowa dieta i zdrowe życie.
Zapraszam też do zgłaszania prac własnych.

 

Zapraszam serdecznie!
Małgorzata Jackowska wraz z Zespołem Organizacyjnym

 

REGULAMIN: reg. konf żywienie niemowląt 2018

SESJA PRAC WŁASNYCH

POLITYKA PRYWATNOŚCI