O KONFERENCJI

Witaj na stronie Konferencji ŻYWIENIE NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI W PRAKTYCE !

Nazywam się Małgorzata Jackowska, jestem specjalistką żywienia człowieka i dietetyki i od kilku lat pracuję przede wszystkim z rodzicami niemowląt i małych dzieci oraz kobietami w ciąży i w czasie laktacji.
Wspieram rodziców w ciąży i pierwszych latach życia dziecka, prowadzę konsultacje i warsztaty dla rodziców oraz szkolenia dla profesjonalistów. Jestem autorką tekstów popularnonaukowych i publikacji naukowych, pracuję nad doktoratem w warszawskim SGGW. Współtworzę Fundację Promocji Karmienia Piersią i jestem autorką bloga www.malgorzatajackowska.com. Jestem mamą dwóch chłopców.

Widzę jak wiele dzieje się w nauce o żywieniu i dietetyce, jak wiele nowych rzeczy dowiadujemy się niemal każdego dnia i jak wiele jest wydarzeń, szkoleń i konferencji skierowanych do profesjonalistów. Jednak ciągle brakowało mi miejsca, w którym  spotkaliby się specjaliści zajmujący tylko żywieniem niemowląt i małych dzieci. Gdzie będziecie mogli posłuchać o praktycznej pracy w tym obszarze, bez wykładów sponsorowanych przez producentów żywności dla niemowlat i małych dzieci i gdzie będzecie mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i Waszą pracą naukową.

Stąd pomysł na konferencję poświęconą w całości żywieniu niemowląt i małych dzieci.

W PLANIE I KONFERENCJI – w 2018 roku znalazły się cztery wykłady eksperckie i czas na sesję prac własnych.

Naszymi gośćmi będą: Iwona Kibil – dietetyk, Monika Zielińska, Aleksandra Charęzińska – Wspieranie Rozwoju Dzieci i Aneta Stanek-Gonera z Fundacja Insulinooporność – zdrowa dieta i zdrowe życie.

Odbyła się prezentacja prac własnych uczestników konferencji i panel dyskusyjny z udziałem Agaty Aleksandrowicz z Hafija.pl, Uli SomowzFundacji Szkoła na Widelcu, Zuzanny Anteckiej z bloga Szpinak robi blee i Anny Makowskiej – Doktor Ania.

Sponsorami nagród w sesji prac własnych jest Kcalmar.pro dla dietetyków i Wydawnictwo Mamania a nad jej przebiegiem czuwać będzie Rada Naukowa – dr hab. Krystyna Rejman z SGGW w Warszawie i dr Urszula Bernatowicz – Łojko. 

Zdjęcia z I edycji wydarzenia znajdziesz tutaj: #konferencjamjackowska

Małgorzata Jackowska wraz z Zespołem Organizacyjnym

 

REJESTRACJA

POLITYKA PRYWATNOŚCI